Somavedic e-shop
Sem vložte podnadpis

Somavedic Medic Amber

Medic Amber je najvýkonnejší a najuniverzálnejšie štandardne vyrábaný Somavedic. Výkon tohto modelu je 4x vyšší ako u modelu Medic Uran. S prehľadom si poradí prakticky s akýmkoľvek zaťažením priestoru, predovšetkým so silným elektrosmogom. Samozrejmosťou je tiež harmonizácia vody. Tento jantárový krásavec si získal verných klientov prakticky okamžite. (viac info)

1 940,00 €

Somavedic Medic 5G

Medic je pevným základom štandardnej rady a jeho použitie je veľmi univerzálne. Tento model je úspešne využívaný v miestach, kde je potrebné harmonizovať priestor intenzívnejšie. Dokáže si poradiť aj s ťažšími záťažami v mestách. (viac info)

500,00 €

Somavedic Medic Rubín

Zámerom bolo vytvoriť model, ktorý bude okrem štandardných funkcií osvedčeného modelu Medic podporovať tiež duchovný rast, podnecovať láskyplnosť a otvárať srdce. Rubín odporúčame ako doplnok k modelom Medic 5G, Medic Uran, Medic Amber alebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Medic Kobalt

Tento model je postavený na pevnom a osvedčenom základe modelu Medic. Jeho jadro bolo obohatené o ďalšie kamene, ktoré majú pozitívny vplyv na psychiku, intuíciu a koncentráciu. Kobalt by mal tiež pomôcť pri hľadaní cesty z depresívnych stavov a ľahkých psychických porúch. Kobalt odporúčame ako doplnok k modelom Medic Uran, Medic Amber alebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Atlantik

Atlantik harmonizuje štruktúru, vlastnosti, pamäť, hodnotu redox a energetický potenciál vody. Tento model je ideálny prakticky všade, kde sa pije pitná voda. Atlantikom ošetrená voda má optimálne hodnoty pH* a redox**, je preto antioxidačná, eliminuje nadbytočné voľné radikály, dokáže významne odľahčiť imunitnému systému a posilniť obranyschopnosť buniek. (viac info)

300,00 €

Somavedic Medic Uran Mini

Tento model slúži ako ideálny pomocník na cestách. Vhodný je pre zapojenie v automobiloch, hotelových izbách, ale tiež v miestach, kde je veľký pohyb ľudí a mix energií, napríklad kancelárie, kaviarne alebo reštaurácie. (viac info)

390,00 €

Test voľných radikálov

Prebytok voľných radikálov (oxidačný) stres je spájaný s mnohými civilizačnými chorobami vrátane tých najzávažnejších. Somavedic dokáže voľné radikály eliminovať.  Testom voľných radikálov (z moču) si môžete osobne overiť funkčnosť Somavedicu. Osvedčil sa nám jednoduchý postup. V deň zakúpenia Somavedicu a testovacích prúžkov urobte prvý test ešte pred zapnutím Somavedicu. Nasledujúci deň ráno urobte ďalší test hneď ako vstanete. Behom spánku je potrebné byť v blízkosti rozsvieteného Somavedicu (do 30m). Balenie obsahuje 3 testovacie prúžky. 

20,00 €

Somavedic prívesok

Prívesok slúži ako mobilná ochrana. Prívesok položte cez noc na Somavedic a nabite. Noste cez deň na krku a večer opäť dajte nabiť. Výdrž je veľmi individuálna podľa záťaže okolia. (v meste veľkosti Prahy cca 1 deň). Materiál: krištáľové sklo a kovové očko

19,00 €

    Príslušenstvo