Somavedic eshop
Sem vložte podnadpis

Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou loďou našej spoločnosti. Jedná sa o univerzálny model, ktorý si poradí s harmonizáciou priestoru a vody prakticky kdekoľvek. Pre svoje univerzálne vlastnosti sa veľmi rýchlo stal najpredávanejším modelom (2018 - 2019). (viac info)

680,00 €

Somavedic Medic Amber

Medic Amber je najvýkonnejší a najuniverzálnejšie štandardne vyrábaný Somavedic. Výkon tohto modelu je 4x vyšší ako u modelu Medic Uran. S prehľadom si poradí prakticky s akýmkoľvek zaťažením priestoru, predovšetkým so silným elektrosmogom. Samozrejmosťou je tiež harmonizácia vody. Tento jantárový krásavec si získal verných klientov prakticky okamžite. (viac info)

1 940,00 €

Somavedic Medic

Medic je pevným základom štandardnej rady a jeho použitie je veľmi univerzálne. Tento model je úspešne využívaný v miestach, kde je potrebné harmonizovať priestor intenzívnejšie. Dokáže si poradiť aj s ťažšími záťažami v mestách. (viac info)

500,00 €

Somavedic Medic Rubín

Záměrem bylo vytvořit model, který bude kromě standardních funkcí osvědčeného modelu Medic podporovat také duchovní růst, podněcovat láskyplnost a otevírat srdce. Rubín doporučujeme jako doplněk k modelům Medic 5G, Medic Uran, Medic Amber nebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Medic Kobalt

Tento model je postaven na pevném a osvědčeném základu modelu Medic. Jeho jádro bylo obohaceno o další kameny, které mají pozitivní vliv na psychiku, intuici a koncentraci. Kobalt by měl také pomoci při hledání cesty z depresivních stavů a lehkých psychických poruch. Kobalt doporučujeme jako doplněk k modelům Medic Uran, Medic Amber nebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Atlantik

Atlantik harmonizuje štruktúru, vlastnosti, pamäť, hodnotu redox a energetický potenciál vody. Tento model je ideálny prakticky všade, kde sa pije pitná voda. Atlantikom ošetrená voda má optimálne hodnoty pH* a redox**, je preto antioxidačná, eliminuje nadbytočné voľné radikály, dokáže významne odľahčiť imunitnému systému a posilniť obranyschopnosť buniek. (viac info)

300,00 €

Somavedic Medic Uran Mini

Tento model slúži ako ideálny pomocník na cestách. Vhodný je pre zapojenie v automobiloch, hotelových izbách, ale tiež v miestach, kde je veľký pohyb ľudí a mix energií, napríklad kancelárie, kaviarne alebo reštaurácie. (viac info)

390,00 €

Somavedic Harmonie

Harmonie je určená predovšetkým do malých domov a bytov v malom meste alebo na vidieku. Obľúbená je tiež medzi staršími ľuďmi. Názov napovedá, aké má tento model zameranie. (viac info)

300,00 €

Somavedic Quantum

Quantum je primárne určený do nehnuteľností s početným pohybom ľudí. Tento model nastoľuje harmonické a vyrovnané prostredie, ktorého je stále väčší nedostatok. (viac info)

300,00 €

Somavedic Portable

Somavedic portable slouží jako mobilní ochrana. Portable položte přes noc na Somavedic a nabijte. Noste sebou v kapse. Vydrž je velmi individuální podle zátěže okolí.

20,00 €