Somavedic eshop
Sem vložte podnadpis

Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou loďou našej spoločnosti. Jedná sa o univerzálny model, ktorý si poradí s harmonizáciou priestoru a vody prakticky kdekoľvek. Pre svoje univerzálne vlastnosti sa veľmi rýchlo stal najpredávanejším modelom (2018 - 2019). (viac info)

680,00 €

Somavedic Medic Amber

Medic Amber je najvýkonnejší a najuniverzálnejšie štandardne vyrábaný Somavedic. Výkon tohto modelu je 4x vyšší ako u modelu Medic Uran. S prehľadom si poradí prakticky s akýmkoľvek zaťažením priestoru, predovšetkým so silným elektrosmogom. Samozrejmosťou je tiež harmonizácia vody. Tento jantárový krásavec si získal verných klientov prakticky okamžite. (viac info)

1 940,00 €

Somavedic Medic

Medic je pevným základom štandardnej rady a jeho použitie je veľmi univerzálne. Tento model je úspešne využívaný v miestach, kde je potrebné harmonizovať priestor intenzívnejšie. Dokáže si poradiť aj s ťažšími záťažami v mestách. (viac info)

500,00 €

Somavedic Medic Rubín

Zámerom bolo vytvoriť model, ktorý bude okrem štandardných funkcií osvedčeného modelu Medic podporovať tiež duchovný rast, podnecovať láskyplnosť a otvárať srdce. Rubín odporúčame ako doplnok k modelom Medic 5G, Medic Uran, Medic Amber alebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Medic Kobalt

Tento model je postavený na pevnom a osvedčenom základe modelu Medic. Jeho jadro bolo obohatené o ďalšie kamene, ktoré majú pozitívny vplyv na psychiku, intuíciu a koncentráciu. Kobalt by mal tiež pomôcť pri hľadaní cesty z depresívnych stavov a ľahkých psychických porúch. Kobalt odporúčame ako doplnok k modelom Medic Uran, Medic Amber alebo Medic Gold. (viac info)

580,00 €

Somavedic Atlantik

Atlantik harmonizuje štruktúru, vlastnosti, pamäť, hodnotu redox a energetický potenciál vody. Tento model je ideálny prakticky všade, kde sa pije pitná voda. Atlantikom ošetrená voda má optimálne hodnoty pH* a redox**, je preto antioxidačná, eliminuje nadbytočné voľné radikály, dokáže významne odľahčiť imunitnému systému a posilniť obranyschopnosť buniek. (viac info)

300,00 €

Somavedic Medic Uran Mini

Tento model slúži ako ideálny pomocník na cestách. Vhodný je pre zapojenie v automobiloch, hotelových izbách, ale tiež v miestach, kde je veľký pohyb ľudí a mix energií, napríklad kancelárie, kaviarne alebo reštaurácie. (viac info)

390,00 €

Somavedic Harmonie

Harmonie je určená predovšetkým do malých domov a bytov v malom meste alebo na vidieku. Obľúbená je tiež medzi staršími ľuďmi. Názov napovedá, aké má tento model zameranie. (viac info)

300,00 €

Somavedic Quantum

Quantum je primárne určený do nehnuteľností s početným pohybom ľudí. Tento model nastoľuje harmonické a vyrovnané prostredie, ktorého je stále väčší nedostatok. (viac info)

300,00 €

Somavedic Portable

Somavedic portable slúži ako mobilná ochrana. Portable položte cez noc na Somavedic a nechajte nabiť. Noste ho pri sebe vo vrecku. Výdrž je veľmi individuálna podľa záťaže okolia.

19,00 €