O nás

Spoločnosť Somavedic Technologies s. r. o. je priamym výrobcom prístrojov Somavedic.

Somavedic (do novembra 2014 Somatex), sme začali vyrábať na základe 15 rokov skúseností v oblasti alternatívnej medicíny (ajurvédskej a čínskej), liečiteľstva a príbuzných oblastí a samozrejme tiež na základe vedeckých poznatkov z oblasti frekvenčnej terapie -pôsobenie konkrétnych "vibrácií" na životné prostredie a ľudský organizmus.


Hlavným dôvodom nášho zámeru vytvoriť funkčné a dostupné zariadenie, ktoré môže pomôcť ľuďom zbaviť sa zdravotných problémov, bolo naše dlhodobé zistenie, že klasická mediciálna liečba spravidla nevedie k úplnému uzdraveniu, ale len k potlačeniu alebo jednoducho iba presunie príznaky zdravotných problémov v iných oblastiatí.

V rámci alternatívnej medicíny alebo liečiteľstva bol zas efekt iba len krátkodobý a jednorazové dobitie energie vo forme rôznych alternatívnych metód, alebo okamžité odstránenie symptómov ochorenia, nemalo tiež dlhé trvanie a zdravotné problémy sa často skôr či neskôr vrátili.

S výrobou Somavedicu sme začali na základe skutočnosti, že najlepší spôsob, ako dosiahnuť dlhodobý účinok na zdravie a fyzickú a duševnú harmóniu, je nastolenie trvalého harmonické prostredia, ktoré môže Somavedic vytvoriť - a to najmä v čase spánku, ktorý je pre zdravé fungovanie nášho tela veľmi dôležitý.

Ak sme počas spánku vystavení negatívnym vplyvom prostredia, organizmu nie je umožnené prirodzené dobitie energie, potrebnej pre kvalitnú regeneráciu a postupne tak dochádza k dysfunkciám - od jednoduchších až po najťažšie.

Podobne negatívnym účinkom sú ľudia vystavení tiež v rámci svojho zamestnania, kde často trávia mnoho hodín denne v "škodlivom" životnom prostredí - najčastejšie máme tendenciu byť vystavený geopatogennému stresu alebo elektro-magnetickému smog, ktorý produkujú napríklad mobilné telefóny, počítače, elektromotory, elektrické vedenie, a pod.


Veľmi dôležité je tiež použitie Somavedicu v biorezonančních centrách, kde dochádza k permanentnému znečisťovaniu priestorov kvôli rôznym typom zón a energií, a to nielen v mieste strediska, ale aj od klientov. A hlavne biorezonančné prístroje sú neustále zanášané energiami klientov a je treba ich čistiť, tak ako aj obsluhu týchto prístrojov.Čo má v praxi znamená oveľa menšiu únavu terapeuta a získavanie presnejších výsledkov biorezonančných prístrojov z klientov.

Somavedic v súčasnosti úspešne používa veľa biorezonančných center a tiež má podporu z radov niektorých odborníkov v oblasti medicíny.

Somavedic si zamilujete...