Vybrať si správny model je ľahké
Sem vložte podnadpis


Somavedic Harmonie


Somavedic Harmonie vhodný do bytov a menších rodinných domov.

Okrem harmonizácie škodlivých vplyvov elektrosmogu a geopatogénnych zón má Harnonie doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, virov, baktérií a pliesní. Vzhľadom k nechemickej ceste ich likvidácie, účinky nastávajú v priebehu jedného až troch mesiacov. Tento model má korpus z kryštálového pieskovaného skla a vyžaduje mimoriadne šetrné zaobchádzanie. 

300,- Euro s DPH


Somavedic Quantum


Quantum je primárne určený do nehnuteľností s vysokým pohybom ľudí, ako sú napríklad kancelárie, obchody alebo kaviarne.

Quantum pôvodný názov "biely", je ideálny pre umiestnenie v priestoroch, kde sa denne pohybuje väčšie množstvo ľudí.
Tento model odporúčame i pre tých, ktorí cestujú a prespávajú v hoteloch, kde sa nachádzajú rôzne druhy nežiadúcich energetických zón. Quantum je obľúbený tiež v automobiloch, vrátane nákladných.

300,- Euro s DPH


Somavedic Medic


Medic je úspešne nasadzovaný v miestach, kde je potrebné harmonizovať priestor intenzívnejšie.
Tento model si dokáže poradiť i s ťažšími záťažami v meste.

Medic vychádza z kombinácií funkcií Somavedicov Harmonie a Quantum. Medic je vhodný ako pre domácnosti, tak i pre nemocnice, kliniky, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčších rozmerov. S prístrojom Medic boli robené nezávislé laboratórne testy v dvoch laboratóriách (IGEF - Nemecko) a (IIREC - Rakúsko). Dokumenty si môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailne. 

500,- Euro s DPH


Somavedic Atlantik


Atlantik je ideálny prakticky všade, kde tečie pitná voda z kohútika. Neúnavne revitalizuje vodu v kuchyni alebo pod prívodom vody do nehnuteľnosti.

Atlantik upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody, nielen podľa výskumu Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje záťaže vody, ktoré často spôsobujú bolesti v krku. Atlantikova voda, podľa skúseností užívateľov, nabudzuje k zlepšeniu nedostatočného pitného režimu, ktorý je veľmi dôležitý pre správne fungovanie organizmu a dosiahnutia zdravia. U prístroja Atlantik boli prevedené nezávislé laboratórne testy (IIREC - Rakúsko). Dokumenty si môžete v prípade záujmu stiahnuť a preštudovať detailnejšie.

300,- Euro s DPH


Somavedic Medic uran


Medic Uran je vlajkovou loďou našej spoločnosti. Spojuje všetky predchádzajúce modely do jedného. Poradí si s úplnou väčšinou záťaží vo veľkých mestách, ale s obľubou ho používajú i ľudia na vidieku.

Tento model vychádza z funkcií a je kombinácioumodelov Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný ako pre domácnosti, tak i pre nemocnice, kliniky, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčších rozmerov. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. Ten je dôležitý pre zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Osvedčil sa na miestach, kde bolo treba "nasadiť" dva i viac modelov Medicu. Naviac vie harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. U prístroja Medic Uran boli prevedené nezávislé laboratórne testy (IIREC - Rakúsko a tiež Bion - Slovinsko). 

680,- Euro s DPH   


Niektoré otázky okolo Somavedicu sa stále opakujú...

Nechajte sa príjemne prekvapiť